üretim tesisimiz
Anasayfa / Tesisimiz

T.C. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Yerel Yönetimlerin Kontrolü Altında denetimlerden geçmiş ve izinleri alınmış, İSO 9001:2008, HACCP, İSO 22000:2005 ve GMP (Good Manufacturing Practice) Standartlarındaki firmamız, kapsül dolum, tablet press, likit dolum, toz dolum, sachet vb birçok üretim makinalarına sahiptir. Ayrıca kalite kontrol ve ar-ge laboratuvarı mevcut olup konusunda uzman ve deneyimli personelimiz tarafından yapılabilmektedir.

1 adet tam otomatik kapsül dolum makinası ile saatte 100,000 adet kapsül, ayrıca 1 adet yarı otomatik kapsül dolum makinası ile saatte 25,000 adet kapsül olmak üzere toplam saatte 125,000 adet kapsül dolumu yapılabilmektedir.

Tam otomatik tablet press makinamız ile saatte 35,000 tablet press yapılabilmekte, Tam otomatik blister makinamız ile hem pvc-alu hemde alu-alu blisterleme yapılabilmektedir.

Ayrıca likit dolum hattı, toz dolum hattı, sachet makinası tam otomatik ve yarı otomatik etiketleme makinaları, inkjet kodlama, mikserler, değirmenler, krem dolum ünitesi ile tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet verilmektedir.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından takviye edici gıda üretimi için gerekli olan tüm denetim ve kontrollerden geçmiş ve gerekli olan onaya sahip ,aynı zamanda ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olan tesisimizde kapsül,likit dolum , likit balık yağı dolum hatları, likit ekstraksiyon ünitesi ve toz dolum hattı bulunmaktadır. Ayrıca kalite kontrol ve ar-ge laboratuvarı mevcut olup mikrobiyolojik analizler,madde miktar tayinleri HPLC ,TLC ,UV spektrofotometre ile konusunda uzman ve deneyimli personelimiz tarafından yapılabilmektedir .

Tesisimize giriş yapan hammaddeler analiz sertifikaları ile kontroller ve mikrobiyolojik analizler,tanıma testleri, bir çok hammaddenin miktar tayini analizleri gerçekleştirilebilmektedir.

Tesisimizde sporcu gıdaları için de toz dolum ünitesi bulunmaktadır.

ÜRETİM TESİSİ FOTOĞRAFLARI