biz kimiz?
Anasayfa / Hakkımızda

BİTKİZANE İLAÇ olarak firmamız, 2003 yılında bitkisel çayların üretimi ile bu sektöre adım atmış ve bugüne kadar geçen 13 yıllık süre zarfında faaliyet alanını her geçen gün genişletirken bitkisel gıda takviyelerinin yanı sıra, doğal kremler, bitkisel macunlar gibi doğal ürünlerin üretimine başlamıştır.Birçok Marka altında fason üretim yapan firmamız yurtiçi ve yurtdışında pek çok müşterisi ile ürünlerimizi kullanıcılara ulaştırmaktayız. Faaliyet alanında dünya standartlarında hizmet veren BİTKİZANE İLAÇ; üretmiş olduğu doğal ürünlerle pazar payını arttırırken ülkemizde yakaladığı bu başarıyı dış pazarlara da taşıyarak uluslararası bir marka olmayı amaçlamaktadır.

Türkiye'de bitkisel gıda takviyeleri sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren BİTKİZANE İLAÇ, ülkemizde bitkisel ürün sektörüne yapılmış en büyük Üretim Tesisi yatırımlarından biridir. BİTKİZANE Bitkisel ve Sağlık Ürünleri Üretim Makina İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti'nin tecrübeli kadrolarının yön verdiği çalışmalarla, Ekim 2009'dan bu yana Nilüfer Ticaret Merkezinde En Sağlıklı koşullarda T.C. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığının, Sağlık Bakanlığının ve Yerel Yönetimlerin Kontrolü Altında İSO 9001, HACCP, İSO 22000 ve GMP (Good Manufacturing Practice) Standartlarındaki firmamız, bitkisel ürün geliştirme, bitkisel formülasyon çalışmaları, bitkisel ürün hazırlama ve danışmanlık, patent araştırma ve yorumlama, orijinal ürün temini ve Fason Kapsül Dolum çalışmaları, fason imalat danışmanlığı, bitkisel ürün üretim izni gibi konularda hizmet vermektedir.

Bitkisel ürün üretim sanayinde kendini kanıtlamış, aynı zamanda fason bitkisel ürün üretimi ve bitkisel kapsül dolumu alanında günlük 1.500.000 adet kapsül basım sayısı ile Türkiye'nin en büyük bitkisel ürün üreticilerinden biridir. Türkiye'de "bitkisel ürün" kavramının en doğru şekilde yerleştirilmesi için gıda takviyeleri ve kozmetik üretim noktasında önemli bir misyon üstlenmiştir. Gelişen Türkiye'de tüketicinin ihtiyaç duyduğu tüm bitkisel ürün taleplerine çözüm ve alternatifler sunan BİTKİZANE İLAÇ'ın en önemli ilkesi %100 müşteri memnuniyeti ve güvendir.

Firmamız aynı zamanda Otomatik ve yarı otomatik kapsül dolum makinesi, manüel kapsül dolum makinesi, otomatik kapsül parlatma makinesi ve %100 Helal belgeli sert jelâtin kapsül ve bitkisel kapsül (Hydroxy propyl methiyl cellulouse) 00-0-1-2 numaralı kapsüllerin pazarlamasında da Türkiye pazarında önemli rol oynamaktadır.

Üstün hizmet anlayışı ve teknolojisi ile müşterilerine bitki karışımlarından hazırlanan ürünlerini, en hızlı şekilde ulaştırmak için her gün kendisi, altyapısını ve makine donanımını geliştirmektedir. BİTKİZANE İLAÇ Türkiye'nin en seri üretim hattını iş ortaklarına sunabilmek için imkânları dâhilinde en çok yatırımlardan birini yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Her geçen gün müşteri sayısını ve memnuniyetini artıran BİTKİZANE Türkiye'nin en büyük üreticisi olma yoluna çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Daha sağlıklı bir dünyaya giden yolda öncü firmalar arasında olmak, insanlığa doğal, pratik, ekonomik ve zengin seçenekli çözümler sunmak, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, birlikte başarmayı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan, planlı büyümeyi amaçlayan ve bu başarıyı bölgesel pazardan, uluslar arası piyasalara taşıyarak global bir marka olup ithalat ve ihracat alanında güvenilir bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

- Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
- Müşterilerimizin ve halkımızın memnuniyetlerini artırmak
- Tabiatta doğal olarak var olan insan sağlığına yönelik kaynakları öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek
- Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
- Mevcut hizmetlerimiz ve yeni hedeflerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
- Hayatın her dönemine sağlık, enerji ve mutluluk katacak yaşam kalitesini yükseltecek ürün, hizmet ve kavramları oluşturup insanlığın hizmetine sunmak
- Bitkisel ürün ve kapsül dolum sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, kendi alanında dünyanın en büyük firmalarından biri haline gelmektir.

KALİTE

BİTKİZANE İLAÇ İbni Sina ve Lokman Hekim geleneğinden gelen ürünlerini, doğadan aldığı gibi hiç bozmadan, İbn-i Sina ekolünün birikimini çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, temiz ve modern tesislerinde, uluslararası standartlarda piyasaya sunmaktadır. Üretim ve hizmet kalitesini arttırmak için yurtiçi ve yurtdışı yeni teknolojileri takip ederek , piyasanın ihtiyaçlarını müşteri memnuniyetiyle birleştirerek kaliteli ve iddialı yeni ürünler geliştirmek her zaman kalite anlayışımızın bir parçası olmuştur.

En kaliteli, En doğal, Sağlığa En Yararlı ürünler üreterek doğal yollardan sağlıklı olmanız en büyük hedefimizdir.